Seznámení

Jmenuji se Iveta Žáková a ještě než se potkáme osobně, trochu se Vám představím...

 

 

Co pro Vás zařídím? 

Zaměřujeme se na veškerou činnost, co Vás při prodeji nemovitosti napadne, od celkového vyklizení nemovitosti, přes kvalitní homestaging, právní podporu až k doručení veškerých podkladů na katastr. 

 

Proč podnikání a reality? 

Nikdy dřív jsem si nemyslela, že bych začala podnikat a už vůbec ne v realitách. Zpětně jsem hrozně moc ráda, že jsem dala šanci tomuto oboru a tento trh mi nabídl obrovskou příležitost k realizaci. Jak jsem se zmínila již výše, podnikání v realitách je můj životní styl a především koníček, díky kterému zároveň pomáhám lidem s jejich sny.

 

Realitní trh a makléři v ČR? 

Realitní trh v ČR je zároveň lehký na předpověď, ale i pořádně tvrdým oříškem. Jelikož jsme si už všichni mohli několikrát ověřit, že jakékoliv predikce jsou pouhou domněnkou, nechci se do nich pouštět. A realitní makléři? Vždy je to jen o snaze a společné synergii. Mohou být dobří makléři ve špatné firmě nebo špatní makléři v dobré firmě. 

 

Ideální makléř? 

Myslím si, že neexistuje. Každý máme nějaké vlohy, předpoklady, ale i věci a slabiny se kterými každý den bojujeme. Zároveň pro každého tento pojem znamená něco jiného. Určitě by něměla chybět inteligence, komunikativnost, zdravé sebevědomí a pořádná dávka empatie.  

 

Obchod se mnou? 

Čekají nás lehčí i složitější rozhodnutí, mnoho upřímných rozhovorů a situací k vyřešení. Věřím však, že vždy vše dotáhneme do zdárného konce, jelikož každý problém má své řešení. 

 

Moje silé stránky? 

Mojí nejsilnější stránkou je komunikace, upřímnost ve všech směrech a správný ,,drajv" ke splnění našeho společného cíle. 

 

Moje slabé stránky? 

Mojí největší slabinou je papírování, které jsem vyřešila zaměstnáním administrativní asistentky. 

 

Můj cíl? 

Chci klientům pomáhat ve všem na 120%, ať už jde o záležitosti pracovní či osobní. Zárověň chci, aby klienti a celé jejich rodiny a známí věděli, že se na mě mohou obrátit vždy jako na největšího profíka a nikdy se neobraceli na někoho jiného.

 

Na co jsem nejvíc hrdá? 

Že jsem se odhodlala do tohoto projektu, který mi bude druhým dítětem. :-) 

 

Dvě slova, která mě vystihují:                                                                                  

Vytrvalost a empatie.                                                                                      

 

Motto, které ctím: 

,,Vyber si práci, která tě baví, a ani jediný den svého života nebudeš muset pracovat."